ELEKTRO PORUCHY

odstranění poruch na elektroinstalaci - elektro rozvodech, ohřívačích vody - bojlerech, elektrických konvektorech a akumulačních kamnech


 

Nefunguje Vám světlo, vypínač, zásuvka nebo jistič? Vypadává Vám proudový chránič? Máte jinou závadu na elektroinstalaci? Nefunguje Vám bojler, elektrický konvektor nebo akumulační kamna? Odstraníme takové poruchy elektro. Dbáme na bezpečnost, funkčnost, ale i na kvalitní řemeslné provedení.


Zavolejte nám: +420 728 28 31 31.


 

PŘIJEDEME K VÁM NA všechny MČ PRAHY:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

 

I MIMO PRAHU:

Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina.

 

ELEKTRO PORUCHY, POHOTOVOST

 

Opravy na elektroinstalacích a elektro zařízeních.

 

CO UDĚLAT BEZ ODKLADU

 

Odpojte pomocí jističe obvod s poruchou. Nesnažte se sami závadu opravit.

 

JAK OBJEDNAT

 

Zavolejte nám (+420 728 28 31 31). Po skončení hovoru nám zašlete SMS s potřebnými údaji.

 

CO UDĚLAT PŘED NAŠÍM PŘÍJEZDEM

 

Pokud je to možné a bydlíte v místě, kde je špatně dostupné parkování a úzký chodník, pokuste se nám připravit - zajistit místo k zaparkování. Pokud to možné není, prosíme o trpělivost, než zaparkujeme.

 

PO DOKONČENÍ

 

Po dokončení opravy Vám bude vystavená OPRAVENKA a DAŇOVÝ DOKLAD.