O MĚ - O NÁS

ELEKTRO SERVIS - JENKA

KDO JSEM?

Jmenuji se Jan Jenka. Od mládí mě zajímala elektrotechnika. Původní vzdělání - škola se zaměřením na telekomunikační zařízení a zdroje. Po škole  sbírání zkušeností. Nyní nabízím elektroinstalační a elektromontážní práce, kamerové systémy, montáže a zapojení elektrospotřebičů, montáže a opravy elektrických ohřívačů vody.

FILOZOFIE

Chci provozovat řemeslo, tak jak jej známe z minula. Předeším kvalita, se kterou přímo souvisí bezpečnost a dlouhodobá funkčost. Důležité je kvalitní nářadí, náhradní díly a materiál. Proto na opravy používám, pokud jsou dostupné, originální díly. Řemeslo, to je práce která musí bavit.

SPOLUPRÁCE

Spolupracuji s dodavatelem náhradních dílů společností APPEL solution s.r.o. a několika dalšími řemeslníky. Bez této spolupráce by realizace servisu, oprav a výměn elektrokotlů a ohřívačů vody - bojlerů byl velice složity.

MOJE WWW STRÁNKY

www.elektro-servis-praha.cz, www.elektrikar-praha.eu, www.elektrikar-praha.pro, elektrikar-praha-elektro-pohotovost.cz, elektro-pohotovost-praha.info, www.servis-bojleru-praha.cz, www.varne-desky-praha.cz

MOJE FACEBOOK ÚČTY

CO PLÁNUJI NA ROK 2020 ?

V roce 2020 bych rád.... zde bude text