ELEKTRO SERVIS PRAHA / www.elektro-servis-praha.cz

elektroinstalace | poruchy - pohotovost | svítidla | elektrospotřebiče | ohřívače vody | elektrické topení


PROVÁDÍME

Provádíme elektroinstalace v kuchyních a koupelnách, montáž a zapojení/připojení svítidel. Montáž a zapojení/připojení sklokeramických varných desek, indukčních varných desek, ale i varných desek s litinovými plotýnkami. Zapojení/připojení elektrických sporáků. Výměny, montáže, opravy a servis zásobníkových ohřívačů vody - bojlerů. Výměny a montáže beztlakových a tlakových ohřívačů vody. Výměny a montáže průtokových ohřívačů vody. Montáže, výměny a opravy topných elektrických přímotopných konvektorů.


 

DOSTUPNOST

Elektro Servis Praha je dostupný pro tyto městské části:  Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

Elektro servis je také dostupný pro okolí Prahy - Praha západ: Nebušice, Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec. Praha východ: Hovorčovice, Neratovice, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina.


 

ZAKÁZKY NA OBJEDNÁVKU (PO - PÁ od 8 do 18 hodin) tel. +420 728 28 31 31

elektroinstalační práce, montáže a zapojení svítidel, montáž a zaojení elektrospotřebičů, výměny a opravy ohřívačů vody, výměny a opravy elektrických přímotopů - konvektorů

 

ELEKTRO PORUCHY - POHOTOVOST (PO - NE nonstop) tel. +420 728 28 31 31

neodkladné poruchy na elektroinstalacích, poruchy na ohřívačích vody - bojlerech, poruchy na elektrických topných konvektorech

 


 

ELEKTROINSTALACE

 
- elektroinstalace pro kuchyně    
- elektroinstalace pro koupelny
- kompletní bytové elektroinstalace

 

 

PORUCHY - POHOTOVOST

- poruchy - pohotovost

- opravy na elektroinstalacích

- oprava vypínače

- oprava zásuvky

- oprava jističe

- oprava proudového chrániče

- oprava ohřívače vody

- oprava elektrického přímotopu - konvektoru

 

ELEKTROSPOTŘEBIČE

- legislativa

- montáž a zapojení varné desky

- zapojení elektrického sporáku

 

OHŘÍVAČE VODY

- ohřívače vody - výrobci

- ohřívače vody - problematika

- průtokové ohřívače vody

- beztlakové zásobníkové ohřívače do 30l

- tlakové zásobníkové ohřívače do 30l

- zásobníkové ohřívače vody - bojlery - závěsné 50 - 160

- zásobníkové ohřívače vody - bojlery - stacionární 100 - 400l

 

ELEKTRICKÉ TOPENÍ

- elektrické přímotopné kovektory

- elektrické infra panely

 

 


 

ELEKTRO PORUCHY, POHOTOVOST, HAVÁRIE

Kromě elektrikářských prací nabízím i opravu elektro poruch a elektro havárií v rámci elektro pohotovosti pro Prahu a okolí. Elektro poruchu lokalizuji a pokud je to možné, následně odstraním. Závady, poruchy a havárie elektro většího rozsahu řešíme po dohodě následující den. Na místě jsem schopen obvykle odstranit většinu poruch elektro. Dostupnost a rychlost opravy elektro poruch a havárijí je odvislá od pracovního vytížení.

Máte ve vašem bytě elektro rozvody z hliníkových vodičů? Nechte si jedenkrát za rok vaše elektro rozvody překontrolovat a dotáhnout šroubové spoje. Předejdete tím případným problémům a dražším elektro poruchám a havárijím.

Co se děje v krabičče s nedotaženými nebo zkorodovanými spoji se můžete podívat zde "Varovaní, nedotažené šroubky ve starých hliníkovách elektroinstalacích, rozvodech".


 

BEZPEČNOST, KVALITA, CENY

Největší důraz klademe na provedení prací. Kvalita provedení prací přímo souvisí s bezpečným provozem daného elektrického zařízení. Používám komponenty, které jsou pro daný druh elektrického zařízení určeny. Ukázku z naší práce si můžete prohlédnout v nabídce ELEKTROINSTALACE, ELEKTRO POHOTOVOST, ZAPOJENÍ-PŘIPOJENÍ, OHŘEV VODY, VYTÁPĚNÍ.

 

Ceny za služby Elektro Servisu Praha odpovídají kvalitě práce, a jsou dostupné pro všechny příjmové skupiny. Elektro Servis Praha připravuje zákaznické kartičky se slevou na vybrané služby.


 

ODPOVĚDNOST

 ELEKTRO SERVIS PRAHA je pojištěný u České pojišťovny na škody způsobené výkonem činnosti.

 

 


Pro přesné měření a testování používám: zkoušečku FLUKE, ampérmetr a revizní měřící přístroj KYORITSU. Vždy dbám na bezpečnost, funkčnost, ale i na kvalitní řemeslné provedení.

 

montáže a zapojení elektrospotřebičů   PRO PROVOZOVANÉ ČINNOSTI MÁM VŠECHNA POTŘEBNÁ POVOLENÍ, OSVĚDČENÍ A OPRÁVNĚNÍ. DOKUMENTY ZDE.


POKUD HLEDÁTE ELEKTRO SERVIS PRO PRAHU A OKOLÍ PRAHY, volejte: +420 728 28 31 31.