HODNOCENÍ


zde můžete hodnotit námi provedenou práci


 

Budeme rádi, pokud ohodnotíte, jak jste byli spokojeni s naším přístupem a námi provedenou prací. Prosím, chovejme se jako slušní lidé, a hodnoťme objektivně.


 

Za Vaše hodnocení budeme rádi protože:

- chceme vědět, kde máme mezery, co by bylo fajn zlepšit

- aby noví zájemci o naše služby věděli, zda nám mohou důvěřovat

 

SEZNAM (zde můžete hodnotit pokud máte registraci na seznam.cz)

Odkaz pro hodnocení na FIRMY.CZ
 

NAJISTO (zde můžete hodnotit pokud máte registraci na centrum.cz)

Odkaz pro hodnocení na NAJISTO.CZ
 

GOOGLE (zde můžete hodnotit pokud máte registraci na google.cz)

Odkaz pro hodnocení na GOOGLE.CZ
 

FACEBOOK (recenze)

 

Zde můžete hodnotit na Fecebooku

 

 

NAPSALI NÁM FACEBOOK


*****

M.Malcová 25.5.2017

Maximální spokojenost s rychlostí, solidností, ochotou a kvalitou práce. Šikovní (úžasní) řemeslníci stále existují! :) Určitě všem doporučuji a panu elektrikáři, ještě jednou velké díky.


*****

J.Enochová 11.11.2017


*****

L.Dandová 11.11.2017

S prací a osobním přístupem pana Jenky jsem maximálně spokojená. Ví, co dělá a mně konkrétně navrhl alternativní řešení mého problému, které mi ušetřilo spoustu peněz. Je velmi příjemný a v průběhu opravy si s vámi ještě stihne popovídat o všem možném. Děkuji Vám!


*****

S.Soltysová 24.11.2017

Naprostá spokojenost, strašně šikovný pán, milý přístup, snadná domluva přes sms. Problém nad kterým každý kroutil hlavou vyřešen během hodinky. Ještě jednou mockrát děkujeme!!! Doporučuji!!!


*****

Z.Šlapáková 04.12.2017

Přidávám se k ostatním a dávám pět hvězdiček. Co dodat, ale to se budu opakovat, pan Jenka a jeho kolega jsou moc šikovní, spolehliví, a moc hezky jsme si popovídali. Tuto firmu stoprocentně doporučuji !!! Ještě jednou mockrát děkuji.


*****

A.Barsegjan 12.12.2017

Nemohu dát jinak než 5*, jelikož všechno proběhlo nad moje očekávání. Perfektní, rychlá domluva, pan Jenka dorazil ještě tentýž den, takže naprostá spokojenost. Vřele všem doporučuji! Očekávejte naprostou profesionalitu s přátelským přístupem!